Hosgeldiniz: Ziyaretçi 8254432
iletisim: (0212) 637 6323

Hakkımızda

Tekstil bile öyle büyük bir sektör ki kendi içinde alt gruplara ayrılıyor. Geride bıraktığımız yüzyılda da modanın müthiş bir önem kazandığını görebiliyoruz. Bu da ister istemez tekstil aksesuarlarını doğuruyor. Günümüzde birçok tekstil ürünü çeşitli aşamalardan geçerek son halini alıyor. Öztaha Aksesuar da giyim ürünlerinin aksesuar ve moda alanını etkiliyor. Sade veya basit görünümde bir tekstil ürününüz varsa onu geliştirmenize, daha iyi yapmanıza olanak sağlıyor.

Misyonumuz: Bu sektörde ki amacımız tekstil aksesuarlarına ait her ürünü satmak. Bunu yaparkende her kesimi düşünmek. Yani düşük bütçeliden alında yüksek bütçeliye kadar potansiyel değerde herkesin ihtiyacını karşılamak.

Vizyonumuz: Tekstil aksesuarlarında yeni bir oluşum değiliz. 10 yıla yakın bir süredir bu alanda başarılı teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli bir ekibimiz var ve her şeyin mükemmel olmasına dikkat ediyoruz. Gelecekteki planlarımız ise böylesine bir sektörde marka değeri taşımak.

İhtaçlarınız bireysel ya da kurumsal olabilir. Hitap kitlemiz kesinlikle sınırlı değildir. İhtiyacı olan herkesime hitap etmekteyiz. Bir yardım vakfıda olabilirsiniz, fuar düzenlemek isteyen bir toplulukta. Hiç önemli değil. Tekstil aksesuarlarına erişmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tasarım ve teknolojinin son ürünlerini kullanmaktayız. Bu da bize kaliteli bir işçilik ve kısa sürede iş garantisi sunmakta. Sizlerde böyle bir servis veya hizmet arıyorsanız ihtiyacınız olan sitemizde gözgezdirmeniz.